Producenci
Zdrowa żywność, a nasza Spiżarnia Lokomotywy
14.jpg

"Pojęcie „zdrowa żywność” to znak naszych czasów i rzecz coraz trudniejsza do zdobycia, a taką to właśnie żywność mogę polecić i zapewnić o jej pozytywnym działaniu na każdy organizm."

Aneta Budzyńska dla Instytut Nowa Linia.


Idea poprawnego odżywiania się, by mieć świetną odporność, dobrą kondycję, lepsze zdrowie i wspaniały wygląd, by w pełni cieszyć się życiem jest Wam znana i często jest Waszym celem od lat.

Od lat wyznaczam z Wami ten kierunek, dla każdego dietą indywidualną i wsparciem każdego dnia.

Na przestrzeni ponad 30 lat mojej pracy, najtrudniejszym momentem dla początkujących, jak wynika z waszych opinii, jest uzyskanie zdrowego produktu, a dla przyzwyczajonych już do odpowiedniego jedzenia, problemem staje się pewna monotonia w potrawach domowych.

Do tej pory w ramach współpracy z INL podawaliśmy Wam zdrowe przepisy kuchenne na ciekawe potrawy, a teraz nareszcie możemy polecić dodatki do potraw i podstawy dań spełniające nasze i Wasze oczekiwania :-)

I tu wkraczamy z uwodzicielskimi smakami, tradycyjnymi warunkami tworzenia zapraw warzywnych i owocowych, a nawet posiłków dających podstawę do osiągania dowolnego celu:

Pragniesz regeneracji mięśniowej?

Skomponujesz ciecierzyce , ryże, kasze i warzywa Spiżarni Lokomotywy z Twoimi ulubionymi proteinami: mięsa, ryby, jaja :-)

Pragniesz smuklejszej sylwetki i mniej tłuszczu w ciele ?

Skomponujesz warzywa z proteinami: mięsa, ryby, jaja :-)

Pragniesz rozkoszy ale wyłącznie zdrowej dla ciała?

Powidła konfitury i sosy Spiżarni Lokomotywy z dodatkiem warzyw w Twoim wykonaniu zachwycą Cię i zmniejszą wszelkie tendencje do tycia czy opuchlizny.


Jak powstała ta możliwość ?

Po prostu : nasza pacjentka na Diecie INL, diecie indywidualnej, regenerującej siły i mięśnie, a zapewniającej ubytek tkanki tłuszczowej, dużo podróżowała i miała potrzebę konserwowania posiłków metodą zdrową, tradycyjną i bez żadnych wspomagaczy chemicznych. Na własny użytek stworzyła wiele potraw , mając zawodowo zaplecze zarówno restauracji jak i świetnego zespołu w kuchni :-)

Jej pomysły doskonale sprawdziły się w ramach Diety INL. Smaki są unikatowe, ciekawe i ...z gwarancją zdrowia; a przecież sól i pieprz dla zaspokojenia własnego smaku każdy umie dodać samodzielnie.

Na rynku nie istnieje żaden równoważnik , bo jest to produkt spożywczy bez pułapek :

  • napis „bez soli” oznacza bez żadnej dorzucanej soli i bez żadnego chemicznego zamiennika :-)
  • nie ma też słowa „aromaty” zwyczajowo ukrywającego konserwanty,
  • nie ma barwników poza własnym kolorem potrawy ,
  • nie ma dorzucanego cukru i każdy może te potrawy jadać bezpiecznie.

Każdy?

Tak , bo jeśli ktoś nie trawi określonego warzywa , to zakupi inne :-) Potrawy ze Spiżarni Lokomotywy to nowy smak wolności, smacznej wolności ,choć o gustach i o smakach podobno się nie dyskutuje :-)

Polecam spróbowanie ...i napisanie mi co o tym myślicie, oczywiście wyrazy zachwytu mile widziane:-)

Jeśli mam odpisać osobiście , proszę pisywać do mnie na Facebooku.

Od zamówień jest sklep......

i kontakt z nami w @Instytut Nowa Liniaby do Waszych indywidualnych diet bezbłędnie dołączyć te nowe smaki

Aneta Budzyńska

Instytut Nowa Linia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl